Відбувся семінар-практикум щодо безпечного використання медичного кисню із застосуванням кріоциліндрів Друк

За ініціативи Держгірпромнагляду України з метою ознайомлення з новими технологіями постачання кисню в лікувальних закладах,  підвищення рівня знань з безпечного застосування медичного кисню та запобігання нещасних випадків під час використання в медичних установах балонів з киснем в ДП «Київський ЕТЦ» відбувся семінар-практикум.

Детальніше...
 
Голова Держгірпромнагляду України привітав учасників міжнародного форуму «Технології захисту/ПожТех – 2012» Друк

Міжнародну виставку «Технології захисту – 2012», що проходить  з 26 по 29 вересня 2012 року на території  Міжнародного виставкового центру в Києві, відвідав голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва, перший заступник голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан.

Детальніше...
 
Засідання Ради директорів підприємств Оболонського району столиці - крок до зближення бізнесу та наглядових органів Друк

25 вересня відбулося розширене засідання Ради директорів підприємств та установ Оболонського району м. Києва, державної адміністрації району з представниками Держгірпромнагляду. 

Детальніше...
 
АНОНС. Засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій Оболонського району м. Києва Друк
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні Ради директорів підприємств, установ та організацій Оболонського району м. Києва, що відбудеться у вівторок, 25 вересня 2012 року, о 14.00.
Детальніше...
 
АНОНС. V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ Друк
З 8 по 12 жовтня 2012 року у м. Ялта, у приміщенні готелю «Ялта-інтурист» відбудеться

V Міжнародна науково-технічна конференція
«Промислова безпека та охорона праці – 2012. Проблеми. Перспективи».

 

До участі у конференції запрошені представники центральних органів виконавчої влади України, учасники міжнародних організацій, представники наглядових органів країн СНД і Європи, наукових та експертно-технічних організацій.

Конференція буде присвячена:
- проблемам та перспективам державного нагляду, зокрема, пріоритетним напрямкам діяльності Держгірпромнагляду України, особливостям розвитку ринкового нагляду, управління ризиками;
- основним складовим безпечного виробництва в гірничорудній, вугільній промисловості, нафтогазовому комплексі та на об’єктах підвищеної небезпеки соціально-культурної сфери, міжнародному досвіду діяльності державних органів влади;
- управлінню охороною праці і промисловою безпекою;
- новим напрямкам експертно-технічної діяльності в умовах економічних реформ, наукової діяльності.

 
Розширене засідання Ради директорів Оболонського р-ну. м. Києва Друк

22 червня 2012 року на базі ПАТ «Бетон комплекс» відбулося розширене засідання Ради директорів Оболонського р-ну. м. Києва в якому, як член Ради, взяв участь Гончаренко В.І. – начальник ДП «Київський ЕТЦ».

В доповіді першого заступника голови Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Патрушева Владислава Юрійовича були підведені підсумки роботи промислових підприємств району за 5 місяців 2012 року та шляхи подальшого розвитку економіки району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 13

ДП "КЕТЦ" © 2000-2021
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.