Оцінка відповідності
 • Орган оцінки відповідності продукції "Промбезпека"

  АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ

  відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 (ISO/IEC 17065:2012)

   

  Сертифікат на систему управління якістю

  Головна мета ООВ „Промбезпека” – комплексне вирішення питань для виробників, уповноважених представників та постачальників товарів, пов’язаних з сертифікацією і оцінкою відповідності обладнання промислового призначення на Україні.

 • Орган сертифікації систем управління "Промбезпека"

  ОССУ «Промбезпека» ДП «КЕТЦ» є акредитованим органом (див. розділ «Правові аспекти») та надає послуги з сертифікації систем управління якістю (далі – СУЯ) на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 або ДСТУ ISO 9001:2015 за наступною схемою сертифікації:

   

 • Випробувальна лабораторія "Гарант безпеки"

   

  АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ

  відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005)

  Сертифікат на систему управління якістю

  Акредитація лабораторії «Гарант безпеки» відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» свідчить про її здатність забезпечувати точність, достовірність та відтворюваність результатів випробувань продукції та своєчасно виконувати замовлення заявників в повному обсязі з мінімальними затратами шляхом впровадження та постійного функціонування системи управління неухильно дотримуючись «Політики в сфері якості».

  Крім того, акредитація є офіційним засвідченням компетентності нашої лабораторії здійснювати випробування продукції в заявленій сфері та її незалежності від будь-якого адміністративного, фінансового чи іншого тиску, здатного вплинути на технічні оцінки і результати випробувань продукції. Це, у свою чергу, безперечно забезпечує довіру замовників до результатів випробувань лабораторії та дає можливість нашому Центру діяти як повноцінний самостійний суб'єкт ринку надання послуг з випробувань.

ДП "КЕТЦ" © 2000-2019
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.