Якісно проведена експертиза — гарантія збереження життя та здоров’я людини праці Друк

До Державного підприємства „Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України” надійшов лист від київської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення у якому директор підприємства Шварц Ю.В. висловив щиру подяку працівникам та начальнику Електротехнічної лабораторії ДП „КЕТЦ” за високопрофесійну та сумлінну працю.

Детальніше...
 
Випробувальна лабораторія «Гарант безпеки» ДП «КЕТЦ» отримала атестат акредитації Друк

Випробувальна лабораторія «Гарант безпеки» проводить свою діяльність відповідно до сфери акредитації, що охоплює наступні види продукції: посудини, балони, резервуари, ємкості, автоклави, котли; труби; деталі та з’єднання трубопроводів; арматура промислова трубопровідна; крани, візки вантажні з підіймальними пристроями, талі, лебідки, стропи, навантажувачі, підйомники та автопідйомники; вантажозахоплювальні пристрої; ліфти, ескалатори і пасажирські конвеєри; кабелі, проводи та шнури; силові трансформатори; генератори електричні резервного живлення; комплектні розподільних пристроїв внутрішніх і зовнішніх установок; вимикачі автоматичні низьковольтні; акумуляторні батареї; конденсатори.

Детальніше...
 
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Друк

Згідно із п.7.2 рішення колегії Держгірпромнагляду (колегія відбулася 24.04.2014 р. у м. Запоріжжя) уповноважена організація ДП «КЕТЦ» інформує спеціалізовані та експертні організації, що проводять технічні огляди та експертні обстеження (технічне діагностування) вантажопідіймальних кранів, про наступне:

Детальніше...
 
Нагородження підприємств-партнерів ДП «КЕТЦ» Друк

28 квітня ц.р. в рамках святкування Дня охорони праці відбулися урочисті заходи з нагородження почесними грамотами керівників та фахівців підприємств-партнерів ДП «КЕТЦ».

Детальніше...
 
Заходи до Дня охорони праці в ДП «КЕТЦ» Друк

28 квітня ц.р. в рамках святкування Дня охорони праці в ДП «КЕТЦ» відбулися урочисті заходи з нагородження почесними грамотами та подяками за високопрофесійну роботу в 2013 р. кращих працівників підприємства.

Детальніше...
 
Обстеження силового електроустаткування трансформаторних підстанцій ПрАТ «Вентиляційні системи» Друк

Експертами технічними електротехнічної лабораторії ДП “КЕТЦ” у складі: начальник ЕТЛ Козлов А. В. та експерт технічний Новик А. І. проведено експертне обстеження силового електроустаткування 10 і 0,4 кВ трансформаторних підстанцій ТП-10 та ТП-11 ПрАТ «Вентиляційні системи»,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 13

ДП "КЕТЦ" © 2000-2021
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.