Про видачу дозволів Друк

 

Наказ Держгірпромнагляду

№ 115 від 26.12.2011

Про видачу дозволів

З метою забезпечення виконання доручення Адміністрації Президента України від 14.07.2011 № 41- 02/529 (підпункту 4 пункту 2 Протокольного рішення від 10 червня 2011 року за результатами засідання Комітету з економічних реформ з питань реформування сфери надання органами державної влади, місцевого самоврядування адміністративних послуг та результатів проведення регуляторної реформи) щодо видачі з 1 січня 2012 року всіх документів дозвільного характеру за принципом «єдиного вікна»

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Надати право видавати дозволи, передбачені абзацом другим пункту 7 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011р. № 1107, а саме: на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки закордонного виробництва, що зазначені у додатку 3 до Порядку, та на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3 до Порядку територіальним органом Держгірпромнагляду.

 

2. Відділу науково-технічного забезпечення державного нагляду (Лисицькому Г.Г.) вжити заходів щодо інформування керівників територіальних органів Держгірпромнагляду та експертно-технічних центрів про внесені зміни.

 

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держгірпромнагляду Шайтана В.А.

 

Голова Держгірпромнагляду                                                                О.Хохотва

 

 

ДП "КЕТЦ" © 2000-2022
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.