ВІДДІЛ ТРАНСПОРТУ Друк
Звада Григорій Олексійович
начальник відділу
тел.: (044) 454 10 18
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Фахівцями відділу транспорту виконуються наступні види робіт:

 

1. Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання про відповідність (невідповідність) об'єкта експертизи вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки і на підставі якого приймається рішення щодо видачі дозволу на виконання робіт, а саме:

- монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція наступних машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (технологічні транспортні засоби, що підлягають реєстрації в територіальних органах Держпраці).

 

2. Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання про відповідність (невідповідність) об’єкта експертизи вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки і на підставі якої приймається рішення щодо видачі дозволу на експлуатацію технологічних транспортних засобів, що підлягають реєстрації в територіальних органах Держпраці, згідно з результатами оцінки їх відповідності вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки).

 

3. Експертиза на підставі якої приймається рішення щодо видачі дозволу на застосування наступних машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки згідно з результатами оцінки їх відповідності вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки технологічних транспортних засобів, що підлягають реєстрації в територіальних органах Держпраці.

 

4. Технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування технологічних транспортних засобів, що підлягають реєстрації в територіальних органах Держпраці.

 

5. Проведення державного технічного огляду технологічних транспортних засобів (щорічний, перед реєстрацією, перереєстрацією та зняттям з обліку).

 

6. Доопрацювання експлуатаційної документації (паспортів) на технологічні транспортні засоби.

 

ДП "КЕТЦ" © 2000-2022
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.