Оцінка відповідності - один з перспективних напрямків розвитку Київського ЕТЦ Друк

Завершив роботу семінар на тему «Пошук та впровадження нових підходів до удосконалення експертної діяльності експертно-технічних центрів» організатором якого виступив Головний навчально-методичний центр.

 

Упродовж семінару начальники експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України розглянули та взяли участь в обговоренні питань, щодо пошуку та впровадження нових підходів до удосконалення експертної діяльності, оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів та проведення випробувань.

У рамках семінару відбулася презентація випробувальної лабораторії «Гарант безпеки» та органу оцінки відповідності продукції «Промбезпека» ДП «КЕТЦ», які нещодавно отримали атестати про акредитацію національного зразка. Начальник ДП «КЕТЦ» Володимир Гончаренко розповів про непростий шлях їх створення та акредитації.

 

Учасники заходу оглянули лабораторію та ознайомилися з її матеріально-технічною базою. Про сферу діяльності випробувальної лабораторії «Гарант безпеки» розповів ії начальник - Олександр Гайдар.

Зокрема, про сучасне устаткування для вимірювання геометричних, механічних параметрів; вимірювання швидкості, тиску, часу, електричних, магнітних та акустичних величин; вакуумних і температурних вимірювань. Серед послуг лабораторії були зазначені випробування посудин, що працюють під тиском; вантажопідіймальних механізмів та пристроїв; електротехнічного обладнання методами візуально-оптичного контролю, контролю швидкісних характеристик, неруйнівного контролю із застосуванням капілярної, магнітопорошкової та ультразвукової технології тощо.

 

Пізнавальною та детальною стала доповідь стосовно роботи органу оцінки відповідності продукції «Промбезпека», начальника відділу оцінки відповідності та експертизи обладнання підвищеної небезпеки Володимира Штанька.
Також під час семінару, його учасникам було проведено презентацію вже діючої електротехнічної лабораторії. Начальник електротехнічної лабораторії Андрій Козлов розповів про ряд кваліфікаційних вимог до персоналу, методику і специфіку проведення вимірювань та випробувань електрообладнання.При цьому було зазначено про можливість здійснення як стаціонарних, так і виїзних вимірювань та випробувань.

 

Враховуючи європейський напрямок розвитку України досить актуальним є питання, щодо адаптації нашої законодавчої бази до нормативів Європейського союзу. Відповідно, з’являється все більше нових напрямків діяльності, в тому числі і в державному секторі. Користуючись цим, керівництво ДП «КЕТЦ», продовжує розвивати і розширювати сферу своєї діяльності.


Відповідно, впровадження сучасних заходів безпеки, надання якісних послуг дозволяє підприємству впевнено стверджується на ринку експертно-технологічних центрів.

 

 

ДП "КЕТЦ" © 2000-2024
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.