Якісно проведена експертиза — гарантія збереження життя та здоров’я людини праці Друк

До Державного підприємства „Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України” надійшов лист від київської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення у якому директор підприємства Шварц Ю.В. висловив щиру подяку працівникам та начальнику Електротехнічної лабораторії ДП „КЕТЦ” за високопрофесійну та сумлінну працю.

 

Зокрема, у листі зазначено про проведення якісного експертного обстеження електроустановки у складі двох комплектних трансформаторних підстанцій потужністю 630 кВА та двох 400 кВА, які вичерпали граничний строк експлуатації. Також повідомлено про надання фахових рекомендацій щодо поліпшення роботи двох силових трансформаторів КТП-1234 і КТП-125.

За результатами обстеження та вимірювань зазначеного електроустаткування на безпечність та придатність до експлуатації, Київська філія Концерну РРТ отримала висновок експертизи № 80.2-09-08-1047.14 на подальший термін експлуатації протягом трьох років.

 

Якісне та високопрофесійне обслуговування споживачів фахівцями ДП „КЕТЦ є результатом функціонування у центрі системи управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001-2009.

 

Якісне проведення експертних робіт, це запорука попередження аварійних ситуацій та гарантія збереження життя та здоров’я людини.

 

Довідка:

У ДП «КЕТЦ» працює одна із найсучасніших в Україні електротехнічна лабораторія, яка укомплектована новітньою вимірювальною технікою, що дозволяє здійснювати широкий спектр оцінки електрообладнання.

 

ДП "КЕТЦ" © 2000-2024
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.