Заходи до Дня охорони праці в ДП «КЕТЦ» |
|
28 квітня ц.р. в рамках святкування Дня охорони праці в ДП «КЕТЦ» відбулися урочисті заходи з нагородження почесними грамотами та подяками за високопрофесійну роботу в 2013 р. кращих працівників підприємства.
![](images/stories/IMG_4828.jpg)
Начальник ДП «КЕТЦ» Гончаренко Володимир Іванович у своєму вітальному слові побажав колективу підприємства постійного удосконалення процесів надання якості послуг та досягнення нових вершин на ниві захисту охорони праці та промислової безпеки в Україні.
![](images/stories/IMG_4830.jpg)
![](images/stories/IMG_4861.jpg)
Почесними грамотами та подяками ДП «КЕТЦ» були відзначені наступні працівники підприємства:
• Бразицький Володимир Казимирович – експерт технічний лабораторії об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд; • Єгіпко Марія Іванівна – головний спеціаліст з економіки економічної служби; • Шереметьєва Ольга Олексіївна – провідний бухгалтер; • Коваленко Віталіна Володимирівна – інженер з договірної роботи виробничо-технічного відділу; • Клименко Владислав Михайлович - експерт технічний відділу експертизи та технічного нагляду об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового та паливно-енергетичного комплексів; • Мокрушина Жанна Валеріївна - експерт технічний відділу експертизи у будівництві; • Грищенко Світлана Андріївна - експерт технічний відділу машинобудування, транспорту, електротехніки та АПК; • Хлудєєв Олександр Олександрович - експерт технічний електротехнічної лабораторії; • Штанько Володимир Васильович - начальник відділу оцінки відповідності та експертизи обладнання підвищеної небезпеки ООВ „Промбезпека”; • Секан Олег Георгійович - експерт технічний Білоцерківської експертно-технічної лабораторії.
![](images/stories/IMG_4834.jpg)
![](images/stories/IMG_4837.jpg)
![](images/stories/IMG_4839.jpg)
![](images/stories/IMG_4840.jpg)
![](images/stories/IMG_4842.jpg)
![](images/stories/IMG_4845.jpg)
![](images/stories/IMG_4847.jpg)
![](images/stories/IMG_4853.jpg)
![](images/stories/IMG_4856.jpg)
|