Лекція з питань охорони праці для школярів гімназії «Либідь» Друк

До "Всесвітнього дня охорони праці" Державним підприємством "Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України" у квітні поточного року було заплановано та проведено лекції з питань охорони праці для школярів гімназії «Либідь» № 34, м. Києва (молодших класів) використовуючи для них спеціально розроблені наочні матеріали.

 

У ході роботи із школярами працівники Київського ЕТЦ запропонували дітям прийняти участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», який організовано ДП „КЕТЦ” сумісно з його Профспілковим комітетом.


За результатами конкурсу:


І місце посіла Балемба Олександра

ІІ місце посіла Гутніченко Вероніка

ІІІ місце посіла Горбаченко Марина


Переможці нагороджені цінними призами, а всі інші учасники конкурсу отримали в подарунок книги, які с турботою і любов’ю підготовлені Профспілковим комітетом ДП „КЕТЦ”.


Нагородження відбувалося в святковій, радісній та дружній атмосфері...

...нарешті угомонилися.


Робота в гімназії проводилася при активній участі класовода Щуки Ірини Василівни, яка створила дружню атмосферу та наладила творчий контакт між учнями та фахівцями Державного підприємства "Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України", що сприяло творчому та емоційному піднесенню дітей до пропозиції взяти участь у запропонованому конкурсі.


Конкурс сприяв зацікавленості дітей до проблем у сфері охорони праці та допоміг усвідомити важливість безпеки на виробництві. Це дає впевненність, що цей захід поклав надійний фундамент у майбутне життя цих дітей.

 

ДП "КЕТЦ" © 2000-2022
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.