Последние новости от команды разработчиков Joomla!.Друк

ПІДТРИМУЄМО УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ РАЗОМ!
КОЛЕКТИВ ДП «КЕТЦ» ВІТАЄ УКРАЇНЦІВ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!
ЗИЧИМО ЩАСТЯ, МИРУ ТА ДОБРА!

 

 
Друк

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Детальніше...
 
Друк

Наказом Міністерства соціальної політики від 14.02.2018 № 207, який вступив в силу 18.05.2018 р., затверджені Вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями. Ці Вимоги поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, організаційно-правової форми і видів діяльності та встановлюють мінімальні вимоги безпеки та захисту здоров’я під час здійснення роботи, пов’язаної з використанням екранних пристроїв незалежно від їхнього типу та моделі.

Детальніше...
 
Друк

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149

«Про Всеукраїнський тиждень права» та

розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права»

Детальніше...
 
Друк

Рішенням Кабінету Міністрів України затверджено технічний стандарт бренду #Ukraine NOW

#UKRAINE NOW

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14

ДП "КЕТЦ" 2000-2019
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.